lt en ru
Svetainės struktūra Spausdinti
Kaip sužinojote mūsų svetainės adresą?
Į titulinį / D.U.K
Svarbiausias mūsų tikslas - patenkintas klientas, todėl mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Rašykite ar tiesiog paskambinkite, ir mes pasistengsime greitai atsakyti į visus Jus dominančius klausimus.

Neetiški pasisakymai šiame puslapyje neskelbiami.
2008 01 10Sveiki, gyvenu Jūsų statyto namo bute Vilniuje, Elnių g. 25. Kaip galėčiau sužinoti, kokia įmonė šiame name montavo langus?
(autorius - Monika)
Sveiki, langus šiame name montavo UAB "Megrame".
2006 08 25Kas Jūsų įmonėje atsakingas už garantinius įsipareigojimus? Per kiek laiko sutvarkote statybos defektus?
(autorius - Klientas)
Už garantinių įsipareigojimų administravimą atsakinga eksploatacijos vadybininkė, kuri palaiko ryšį su generaliniu rangovu. Generalinis rangovas defektus šalina per 14 kalendorinių dienų, išskyrus sudėtingus ar didelės darbų apimties reikalaujančius defektus, kurių pašalinimo terminas suderinamas atskiru susitarimu.
2006 07 05Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar gali pasirašyti rezervacijos sutartį ir sumokėti mokestį kitas asmuo, bet mano vardu, nes šiuo metu nesu Lietuvoje, o noriu užsirezervuoti butą?
(autorius - Inga)
Jūs galite pasirašyti mūsų elektroniniu paštu atsiųstą rezervacijos sutartį ir nuskanavusi atsiųsti mums. O kai grišite į Lietuvą, pasirašysite ant originalo.
Remiantis rezervacijos sutartyje nurodytomis mokėjimo sąlygomis, kitas asmuo gali Jūsų vardu pervesti pinigus į nurodytą sąskaitą.
2005 12 06Man labai patinka viena iš Jūsų vadybininkių. Kaip galėčiau su ja susipažinti?
(autorius - Domas)
Pirkdami butą pas mus turėsite galimybę susipažinti su visomis vadybininkėmis:)
2005 11 23Sveiki, Jūsų įmonė užsiima tik daugiabučių statybomis? Ar apsiimate statyti privatų namą (nuo projekto iki raktų įteikimo savininkui)?
(autorius - Arvydas)
Sveiki, mūsų įmonė specializuojasi daugiabučių namų projektų vystyme.
2005 11 23Kodėl statybų bendrovės nepakankamai reaguoja į 1 kambario butų paklausą? Kodėl architektai, projektuodami butus, neatsižvelgia į tai? 2, 3 ar daugiau kambarių butus reikia reklamuoti, kad išpirktų, o 1 kambario butai išperkami per keletą valandų, nes jų skaičius statomame pastate būna labai nedidelis. Ačiū už atsakymą.
(autorius - Jonas)
Už visus atsakyti negaliu. Į mūsų įmonę daugiausia kreipiasi žmonės, kuriems reikia dviejų, trijų kambarių butų, todėl šių butų pasiūla pas mus didžiausia.
2005 08 13Norėčiau pabandyti įsidarbinti Jūsų įmonėje, bet neradau niekur tikslaus elektroninio pašto adreso, kuriuo galėčiau nusiųsti duomenis apie save. Gal galite parašyti, kur galėčiau kreiptis. Ačiū.
(autorius - Laurynas)
Malonu, kad domitės galimybe įsidarbinti mūsų kompanijoje. Savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką galite siųsti info@pin.lt.
2005 04 27Norėčiau nusipirkti vieną Jūsų butų, bet jie brangesni nei Čikagoje ar Briuselyje. Ar jūs prognozuotumėte tolesnį kainų augimą?
(autorius - Mantas)
Ateityje Vilniuje ir toliau pranašaujamas stabilus būsto kainų augimas, manoma, pasieksiantis 10-15 proc. per metus. Lemiamą vaidmenį būsto pabrangimui turės didėjančios sklypų, statybinių medžiagų kainos, smarkiai brangstanti darbo jėga. Butų kainos iš Baltijos šalių vis dar yra mažiausios.
KLAUSKITE
Vardas
Klausimas
Siųsti Siųsti
Į viršųĮ viršų
Kaina nuo Kaina iki Rajonas
Kambarių skaičius nuo Kambarių skaičius iki Ieškoti Ieškoti